Dětské oblečení

Dětské oblečeníPosted by Admin

 

Náš internetový obchod vznikl se záměrem, abyste měli možnost pořídit dokonalé oděvy navržené s myšlenkou na kojence a také o něco starší dítka. Dětské oblečení nabízené značkou Coccodrillo nachází dokonalé uplatnění nejen během každodenního nošení, ale také při fyzické aktivitě nebo v situacích vyžadujících elegantní oděv. Nabízíme oblečky v mnoha barvách a s velkým množstvím líbivých vzorů.
Comments (0)

Zdravotnické pláště pro muže

Zdravotnické pláště pro mužePosted by Admin

 

Tvoří základní prvek ošacení každého lékaře. Zdravotnické pláště pro muže dostupné v naší nabídce jsou vybaveny praktickými kapsami se zapínáním na suchý zip, ve kterých je možné pohodlně uschovat propisku. Jsou vyrobeny ze směsi bavlny a polyesteru, proto je při výběru vhodné rozhodnout se pro o několik centimetrů větší model. Naleznete je také ve verzi s dlouhým rukávem.
Comments (0)

Dámské glády

GládyPosted by Admin

 

Hledáte odolné boty, ve kterých snadno zvládnete i ty největší koncerty? Vyzkoušejte pánské a dámské glády z naší nabídky, které díky své neuvěřitelné odolnosti budou chránit vaše chodidla po mnoho let. Díky širokému výběru barev a dostupným modelům na šněrování i na zip si každý milovník tohoto typu obuvi najde boty šité na míru svým potřebám.
Comments (0)